| Bebelushaaː a întrebat:

Hey happy! Am si eu o curiozitate. Daca ati putea schimba ceva la voi, ce ati schimba? [schimbari atat fizice cat si de comportament].
>big grin

Răspuns Câştigător
| aiurea231223 a răspuns:

Eu una asi fi in stare sa schimb tot la comportament si mai putin la aspect ca mie personal in afara de cateva amanunte mi se pare ca is ok deci sa revenim la raspunsul tau o sa incep cu schimbarile fizice ca is mai putine adica mna o sa vezitongue Mi-asi schimba inaltimea ca is destul de scunda am 1, 55 parte buna ii ca is slabahee hee
si dintii is destul de ianintati iasi trage inapoi cat mai repede posibil. Iar la comportament ei bine is destul de moale imediat ma impresioneaza orice imediat sar in ajutor mereu fac de mi se zice si daca ceva nu imi convine tin in mine destul de rar spun ce am de spus ei bine toate astea leasi schimba si cu timpul stiu ca o sa reusesc ca e vorba despre incredere in mine autocontrol s exercitiubig grin numai inaltimea nu o s-o rezolv restul tot cu timpullaughing

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fizic nu ma prea intreseaza.Moral as schimba incapatanarea si egosimul.Amandoua sunt in cantitati uriase si uneori sunt toxice cand lucreaza impreunathinking

| mgtow a răspuns:

La comportament sunt un "AS" admirat de oricine care ma cunoastewinking La fizic mi-ar placea sa imi modific nasul si forma parului de a crestewinking ¬¬

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca mi-as da o doza mai mare de tupeu happy.

| Tourniquet a răspuns:

La comportament asi schimba doar sa fiu un pic mai harnica, sa nu mai fiu eu aia care sare non-stop in ajutor, dar pe mine nu ma ajuta nimeni. oh go on, sa fiu mai indiferenta.

La aspectul fizic : pai sa mai slabesc putin. big grin

| RXN a răspuns:

Mi-as dori sa stiu sa-mi controlez mai bine emotiile, sa mai tac din cand in cand, macar atunci cand trebuie, sa nu mai fiu asa critica si sa fiu mai inalta.

| anonim_1471 a răspuns:

Hmmm.pai cred ca in primul rand la comportament, asa cum a zis si SOL...adica mi-as da o doza maree de tot la capitolul tupeu, as vrea sa fiu putin mai intelegatoare si cred ca si mai toleranta cu cei din jur... iar la schimbari fizice:mi-as dori sa am nasul mai mic si sa mai slabesc un piclaughing. fac si rime.cam asta e tot

pa pa:*

| mynna27 a răspuns:

Buna bebelusha

as vrea sa schimb la mine sa fiu mai tupeista si sa fiu mai inalta

:p

| Anapoda a răspuns:

Wow asta chiar e o intrebare bunawinking oohh ce nu as schimba mai bine zis...fizic(imi place asa cum suntt) dar comportamentul mi-l l-as schimba aproape tothappy...(as vrea sa fiu mai intelegatoare mai darnica, sa nu-mi para rau daca daruiesc un lucru.sa-i pot iubi pe cei din jurul meu asa cum sunt.cu defecte sau fara, sa fiu mai harnica, sa-mi ajut parintii mai mult, sa invat mai bine, sa nu mai pierd timpul degeaba, sa fiu mai desghetata.etc)ar fi multe de zis dar ma opresc aici! am si eu calitatile mele, dar nu le folosesc asa cum ar trebui. pup!