| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Hey:*. Am si eu o intrebare:am fost plecata intr-un alt oras o perioada si acum am revenit dar am o problema cu netu`straight face. Am internet de la romtelecom, si a fost deconectat pana acum datorita faptului ca am imprumutat modemul la cineva.Acum vreau sa mi`l reconectez dar nu stiu daca trebuie sa reinstalez cd`ul sau doar sa conectez modemul si atatstraight face. Ma puteti ajuta va rog? Multumesc.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Conecteaza modemul si ai sa vezi daca iti cere sa reinstalezi cd-ul. Daca da reinstaleaza-l.