| AlyShyAtat a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare:Imi trebuie 166 lei rapid si nu stiu cum sa fac rost! Va rog sa-mi raspundeti! Apropo:sa nu veniti cu raspunsuri de genu':-imprumutate de la parinti/familie...sau:faci rost de pe internet pe nu stiu ce bloguri... FUNDA! SCZ categoria

Răspuns Câştigător
| LauriK_9092 a răspuns:

Vinde ceva!winking

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dai ceva la amanet cum ar fi un telefon sau ceva de aur sau un joc de calculator! Asteapta alocatia! sper ca te-am ajutat

| Andreas757 a răspuns:

Cati ani ai de ca ai 16 sau 17 lucreaza la Real sau ia-ti un serviciu

| xZIonutZx a răspuns:

Sper sa nu ti-a zis in parere rau o varianta ar fi si sexulhappy intr-o ora ai facut bani...numai sa fi pregatita si sa nu mai fi virgina... sper ca te-am ajutat

| Azµre a răspuns:

Pentru ce îți trebuiesc acei bani?!
Ce faci tu cu 166 Lei?

| Azµre a răspuns (pentru Andreas757):

Acest User are 12 Ani!
AlyShyAtat intreaba:
Hey, TPU! Am o intrebare.Va rog sa imi raspundeti pana pe 02.12.2012.As vrea sa-mi cumpar o tableta.Stiti cumva cum sa fac 400 lei (4 milioane) in 20 de zile? Am doar 12 ani deci nu pot sa ma duc undeva sa lucrez acolo!

| Azµre a răspuns (pentru xZIonutZx):

Tu deja vorbești de prostituție, fata are 12 ani!

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fura din casă și chiar dacă oricum ar fi ar bate-o părinții, are doar 12 ani.

| Azµre a răspuns:

Singura variantă sunt tot părinții sau bunicii sau mai simplu aștepți de revelion să te duci cu plugușorul sau sorcova, mai ales pentru vârsta ta!

| Pop_Adina_1997 a răspuns (pentru LauriK_9092):

Eventual capul să şi-l vânda laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa te mprumuti ce alta varianta vrei? banii nu cad din cer, de muncit nu ai cum la varsta asta si oricum iti ia ceva sa faci suma necesara, sa te prostituezi iar nu poti