| LarissaLary189 a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare pentru baieti, ce va place la o fata?

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

1. sa nu exagereze cu libertinismul. 2. sa nu se fardeze ca o sorcova. 3. sa fie retinuta cu persoanele insuficient cunoscute. 4. sa fie buna prietena cu mamica ei. 5... 6. ... 7...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Sa invete si sa ia note bune. 6. sa isi perfectioneze abilitatile, pentru a optine un loc de munca ine platit. 7. sa fie sincera cu ea insasi, dar si cu ceilalti-in functie de situatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru LarissaLary189):

De penibilă ce ești.

| anonimg a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Da-mi voie sa completez mai departe happy
5. sa fie feminina -ca barbat trebuie sa fie doar unul singur din cei doi;
6. vocabularul decent;
7. sa nu se ingrijoreze, si sa aiba incredere in barbatul ei.
Mai departe pot completa altii. )

50 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iasa afara si sa alerge cu parul prins in coada, haine sportive colanti de aia care le da forme la cúr si sani laughing sau aceeasi vestimenta dar sa mearga cu bicicleta

| Angel31 a răspuns:

Scurt si la obiect, ceea ce ascunde in suflet.

| RAY a răspuns:

Atractia fizica este ceva involuntar,asa ca cea ne atrage la sexul opus este ceva necunoscut ratiuni noastre, constintei noastre, este ceva care e la nivel de subconstient,personal consider ca este importanta fața indiferent de sex, sa fie simetrica,sa fie ca de chip de bebelus,sa nu fie alungita =ca arata a masculinitate, desigur conteaza si sanii,fundul,vocea,fundul,picioarele,bratele,conteaza tot corpul dar degeaba ai un corp hot dar o fața de speriat, omul priveste prima oara fața apoi sanii iar daca privim din spate parul si fundul, la nivel rational apreciez simtul umorului, nebunia, sinceritatea, ratiunea, inteligenta indiferent de sex

| mihai69 a răspuns:

Sincer? Prima dată ochii se opresc pe aspectul fizic. Dar la mine pe urmă contează enorm ce spune și cum se poartă.
Poate să nu aibă sâni sau kur, dar dacă e o persoană (cu P mare) cu care pot vorbi, cu care să mă înțeleg, e loc de mai mult.

| relian a răspuns:

Sa fie slaba, dar cu forme si sa fie OM.

| OldSoul a răspuns:

In primul si primul rand, sa ma placa si ea pe mine.
Altfel, totul este in zadar.

| RainmakerX a răspuns:

La unele fete aproape totul, la altele se remarca anumite calitati iar in cazuri speciale NIMIC.

1.General vorbind, sunt multe lucruri. In ceea ce priveste aspectul, nu ma intereseaza formele. Pun mai mult pret pe alte trasaturi (limbajul corpului, naturalete). Imi plac mult persoanele care se bucura cand interactioneaza cu altii sau macar persoanele care nu ii trateaza pe ceilalti cu dispret. Mi-e greata de persoanele care ii desconsidera pe cei din jur de parca ele ar fi cine stie ce. E chiar haios caci de multe ori, persoanele care indeplinesc multe lucruri sunt de fapt cele "umile", bune, in timp cele proaste se cred mari dive (perfecte huh, de parca perfectiunea ar fi posibila).

2. In ceea ce priveste banii, aspiratiile...
Imi plac persoanele care nu se vaita de situatia lor, chiar daca nu este una foarte buna si realizeaza chestia asta. Sunt de parere ca trebuie sa lupti pentru a-ti atinge obiectivele, oricat de dezavantajat ai fi. Nu vreau sa fiu sustinut sau ceva de catre iubita caci ar fi absurd dar mi se pare la fel de absurd ca eu sa fac toata munca. M-as simti folosit. Suntem o echipa. Acum nu conteaza daca eu aduc vreo 80% din venit... din partea mea sa faca si voluntariat. Trebuie sa ai o pasiune, sa urmezi ce iti place. Nu ai cum sa stai toata ziua la seriale sau si mai rau, sa speli toata ziua vase si sa stergi dupa copii. Daca iti place asta atunci SIGUR, e ok, dar eu nu mi-as dori o astfel de viata pentru MINE, fapt pentru care nu as dori asta nici pentru altii. Nimanui nu ii place sa faca lucrurile astea...

3. Ai spus ca fiecare fata are un suflet. Adevarat... dar unele au un suflet mult mai mare decat altele. Exista niste fiinte care te trateaza de parca cine stie ce nimic ai fi. Exista si altele care pur si simplu stralucesc. Toti avem cate un suflet dar nu toata lumea il si foloseste.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Caracterul, fata, ochii, fundul, sanii... happy

| LarissaLary189 explică (pentru MihaiNicu23):

De ce toti baietii se rezuma mai mult la fund si la sani? Si putin la frumusetea ei.

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Tu ai sta cu un baiat care e frumos si nu are muschi deloc, e slab os si mai e si pitic?

| LarissaLary189 explică (pentru MihaiNicu23):

Sincera sa fiu...nu laughing)

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Hai sictir, ca tu esti un fel de zeus s-au ceva. Nu suport oamenii care se i-au dupa ambalaj.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Nu toti baietii se rezuma la., daca o vor ca partenera permanenta. Numai ca se uita la... ca sa aiba de ce se tine atunci cand sunt ametiti de pofte.winking laughing laughing laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Voi de la mama natura sunteti bune. Noi prima data gandim cu penisul si peurma cu creierul. Si voi faceti la fel cand vedeti un baiat dotat cu muschi.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Se vede

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

1. Felul ei de a fi.
2. Starea ei de spirit sa nu fie (mahalagioaica s-au curva ca o omor)
3. Sa fie educata (ca nu vreau sa ma fac de ras in fata neamurilor).
4. Sufletul (daca exista asa ceva lo o fata).
5. Banii ei HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! Nu serios Banii pe care ii are.

| LarissaLary189 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Orice fata are suflet...Nu am inteles de ce ai vrea banii unei fete...Ai vrea sa iti cumpere si haine si parfumuri de firma?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru LarissaLary189):

La faza cu banii ma refeream in mod special sa o *** si sa plec cu banii ei HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Tu deja vrei sa o scoti pe fatã la produs laughing?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si noua ne plac vagaboandele sa nu fim ipocriti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș fi băiat, aș vomita când văd întrebări de genul.

| PumpkinDoll a răspuns:

Sa fie frumoasa la fata, nu prea ma intereseaza asa de mult formele(sa fie slabuta), sa nu asculte manele, nu prea mai stiu...sa nu fie pitipoanca, sa nu isi dea cu o tona de glet pe fata...cam atat.In fine, pretentiile mele nu prea sunt in concordanta cu felul in care arat eu..peleme

Răspuns utilizator avertizat
| vjr1979 a răspuns:

Feminitatea.

| kameliae a răspuns:

Sincera sa fiu. vreau sa-mi dau cu parerea. =]] Am citit intrebarea pe care ai pus-o si comentariile care au fost trimise.ce nesimtiti sunt baietii din ziua de azi..adica. nu spun ca si fetele sunt asa.
Ceva gen, baietii spun:"Fac ce vreau cu o fata daca am bani sau arat bine(sau am ambele calitati)...hai da-te drq..jegosi.
In primul rand, orice fata are personalitatea ei. daca un baiat ajunge sa-i spuna complimente urate unei fete..pai pe bune acum..baietii din ziua de azi chiar sunt nesim... =]]
Mdeh.
Larisa, de o data ce ai intrebat chestia asta..stiu de ce ai intrebat-o, mi-am dat seama, baiatul potrivit te iubeste asa cum esti, nu trebuie sa schimbi tu ceva la tine.
Apropo..cat despre cel care a spus ca **** o fata, ii fura banii si dispare..hai pe bune..gluma-i gluma, dar sensul sa iasa..MACAR ATAT! Femeile idioate se duc si se culca cu barbati pentru bani.dar alea sunt crve. daca intelegeti.
Pe scurt:Larisa, tine minte cateva cumintetongueartenerul pe care-l vei avea in viata, va veni la un moment ..doar ca trebuie sa astepti..in plus, partenerul pe care-l vei avea te va place pe tine, nu-ti va spune sa te schimbi!(sa te schimbi=sa-ti schimbi personalitatea, etc).
Sper ca te-am ajutat!

| RAY a răspuns (pentru kameliae):

Fata voi alegeti badboys, despre ce vorbim, de ce oare baieti cuminti care iubesc cu adevarat sunt in zona prieteniei iar asa zis nesimtiti sunt iubiti vostri? numi spune ca nu e asa, toate vreti un badboys ca va plac dramele mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru kameliae):

"ce nesimtiti sunt baietii din ziua de azi"rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Hanhao):

Fetele sunt cateodata mai emotionale si actioneaza mai emotional, naty nu e fata rea doar ca e mai emotionala de fel

Răspuns utilizator avertizat
| kameliae a răspuns (pentru Hanhao):

Hmm..cred ca ai inteles gresitwinking
Oare nu mi-a inceput perioada de valabilitate? Ce zici? Dar barbatii/baietii din ziua de azi..mai stiu oare sa vorbeasca cuviincios?
Nu sunt nici cu slanina pe mine, nici bat, sunt fotomodel(=arat ca un fotomodel).dar oare.tu primesti atentia mult dorita? Pentru ca nu mi se pare.
Sa-ti spun in mintea unor fete cum mai sta treaba:"Eu nu stau cu un jeg care doar cauta distractii sau se casatoreste si umbla cu mai multe/din floare in floare.
Ma simt bine in privinta "beneficiez sau nu beneficiez", beneficiez cat vreau de mult.
Imi poti explica te rog cum vine chestia asta "Sunt o sociopata misandrica"?

| kameliae a răspuns (pentru RAY):

Tu ai zis acum asta.
Am o intrebare pentru tine:In ce zona esti tu? Ai scris 2 zone.Alege una.Sau poate, cine stie, esti in alta =]]]

Răspuns utilizator avertizat
| kameliae a răspuns (pentru Hanhao):

Asta nu depinde de merit.Ma refer la limbajul cuviincios.dar na, cine stie..asa ai fost tu educat..in fine..inchidem acest subiect? Nu vreau sa continuam mai departe.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru kameliae):

Numai sunt in nici o zona, sunt intr o zona neutra, am ascultat de dumnezeu pentru prima oara in viata =(daca poti sta ca mine stai ca mine ) asa ca stau ca el singur fara sa fiu prietenul fetelor sau golan de cartier

| kameliae a răspuns (pentru Hanhao):

Am inteles ce spui si iti dau dreptate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dacã iar tine pe baietii iubitori si ar face pe plac nu am mai face nimic, noi avem nevoie doar de un lucru, daca l am primi non stop am fi lenesi nu am mai face nimic, sa ne imnunatatim starea financiarã, aspectul fizic ca mai sunt fete care stau pentru bani, fie pentru aspectul fizic, fie pentru personalitate, trebuind sa fi carismatic, dar adevarul e ca doar badboys au o astfel de carismã, noi mai cuminti trebuie sa avem bani si un aspect fizic mai bun pentru a atrage ceva fete.
Adevarul e ca sunt si mult mai libertine, cu un baiat rãu si mai perverse deoarece repezintã distractii fara vreo obligatie, ele fiind plictisite de ceilalti deoarece nu reprezinta nici o provocare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kameliae):

"Imi poti explica te rog cum vine chestia asta "Sunt o sociopata misandrica"?
Ma simt bine in privinta "beneficiez sau nu beneficiez", beneficiez cat vreau de mult."
Deci daca eram femeie as fi facut la fel, sunt prea multi prosti inât sa nu faci asta, dupã tot ei incep cu femeile stau doar pentru beneficii, pãi daca tu ii le dai? la pachet incã, De ce nu ar profita.

| Walker1111 a răspuns:

Fiecare fata este perfecta pentru cel ce o iubeste asa cum este...
Deci pot spune ca toti baieti iubesc tot la partenera sa?

| iathcth a răspuns:

In primul rand starea ei naturala de spirit, e foarte important ca persoana de langa tine sa nu fie plictisitoare; mai departe...aspectul fizic difera de la persoana la persoana si iti spun sigur ca nu asta ai vrea sa stii, pentru ca n-ai cum sa multumesti decat o parte din intreg.
dar daca esti amuzanta, zambitoare, comunicativa etc ai mai multe sanse ca persoana de care iti place sa petreaca mai mult timp cu tine si sa te vada in postura in care iti doresti tu.

| doctorRailgun a răspuns:

(dupa cum bine zicea pewdiepie pe utub): bobs and vegana...

| WarriorXXX a răspuns:

Totul... daca imi place de ea;) Corpul, ochii felul ei de a fi :)

www.doze.buzz

| SebiTuristu20 a răspuns:

Io.s mai gay straight face