| Quander a întrebat:

Hey. am si eu o problema cu vocea. nu cred ca sunt ragusit da' suna de parca as si. e groasa si cand o ridic se aude un "grrrr" ca si cand esti ragusit si vreau sa scap si sa o am mai subtire, sa fie mai clara. va rog daca ma puteti ajuta o sa incerc orice tratament leac babesc oricebig grin thx for help:X love u. apropo

1 răspuns:
| WolfGirl a răspuns:

Nu stiu alta metoda decat sa incerci sa nu urli si sa vb mai incet. \eu imi tin tot timpul cand sunt ragusita o esarfa la gat.