| silviaaaa a întrebat:

Hey..am si eu o problema cu youtube-ul..nu mi se deschid videoclipurile. caut o melodie o pornesc si apoi imi zice ca a aparut o eroare si sa incerc mai tarziu(foloseam opera am instalat google chrome si tot nu merge, am dezinstalat Adobe l-am instalat iar si nimic). heeelp

3 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Poate e de la operatorul de internet.

| silviaaaa explică (pentru iulianr):

Pai pana acum a mers..si imi merge orice altceva numai youtube-ul nu..si acelasi operator de internet au si vecinii si lor le merge...sad

| bogdanmsk a răspuns:

Pote sa fie de la net sau de la google chremon sau opera ia-ti mozilla, parerea mea.