| Avril01 a întrebat:

Hey :* am si eu o problemacrying! Nu mai imi aparea la mess nimic in liista, pur si simplu nu se vedea absolut nimic sad. l`am dezinstalat si cand am vrut sa il instalez iar nu a mers. zice ceva de genu`:not enough free disk space to complet the instalation, please clear at last 100Mb and try instalation again...
crying nu stiu ce sa facstraight face fundita va rog sad scuza`ti categoria :*

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Puffarina! Sterge din partitia C ce nu iti mai trebuie de pa acolo si muta in partitia D sau E (sau ce partitii ai) ceea ce vrei sa mai pastrezi! Deci nu mai ai loc sa mai descarci programul Yahoo Messenger in partitia C! Mai elibereaza din Partitia C eventual poti dezinstala programe pe care nu le folosesti! Dupa aceea poti sa instalezi messengerul!
INSTALARE YAHOO MESSENGER 11
Dezinstaleaza si instaleaza pe curat mesenger 10, 9 sau care il ai tu! Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 11 il descarci de aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win
Succes!

| MiHaI a răspuns:

Instaleaza messengerul in alta partitie ii dai pe browse si selecteaza D sau E

| Nokitochikushi a răspuns:

Am patit si eu trebuie formatat pchee hee

| Formula449 a răspuns:

Mai clar sa nu te incurcam! not enough free disk space to complete the instalation, please clear at least 100MB and try instalation again = nu ai destul spatiu pe disc pentru a completa instalatia, te rugam sa stergi pana la 100MB si incearca sa instalezi din nou