| B0rnC0nfuseed a întrebat:

Hey! ^.^ Am stat cu un baiat aproape o luna,nu pot spun ca nu am tinut la el dar nu simteam ca e potrivit pentru mine asa ca m-am despartit de el,am zis ca e mai bine asa decat sa ma mint in continuare,problema este ca el tinea foarte mult la mine,a trecut deja o saptamana de cand ne-am despartit,avem acelasi grup de prieteni,iar mie a inceput sa-mi placa de un baiat din grupul respectiv,cei doi sunt prieteni, nu cei mai buni, dar totusi sunt prieteni.Cu fostul prieten in prezent vorbesc de cat "buna" si "pa",ma intreb daca ar fi ok daca as avea o relatie cu acest baiat, si el da semne ca ma place, dar totusi pana nu iti marturiseste sau face vreun gest "necugetat" nu poti fi sigura de ce simte.Ma gandeam la cateva lururi,fostul prieten probabil s-ar simtii incomod vazandu-ne pe noi doi, sau el chiar daca ma place m-ar putea refuza, ca nah...pentru unii baieti prietenia e mai presus ca o fata.Deci intrebarea este, merita incercat?

Răspuns Câştigător
| Loredana122 a răspuns:

Mai asteapta inca putin, pentru ca si fostul tau prieten sa-r simti cam naspa sad, dar dupa minim 3 sapt, dupa ce poate se apropie si celalalt baiat de tine poti sa te bagi pe el smug.

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Pai, incearca ca in viata trebuie sa profiti de ocaziewinking

| B0rnC0nfuseed explică:

Lucruri*... si scuze daca mai sunt greseli blushing blushing

| FairytaleGoneBad a răspuns:

Daca nu risti nu castigi big grin..eu zic sa incerci cu prietenul ex-ului tau si sa vezi ca va iesiwinking