| Fata1234 a întrebat:

Hey, am un băiat crush de mult. Și prima data când i-am zis a zis ca el nu-si cere scuze și chestii de genul și după o perioada am primit block de la el și după ma bag de pe alt cont în seama cu el și zice ca a avut contul spart și chestii de genul. După 5 luni vb puțin ii zic iar ca îl plac pe tellonyme și fz. După am dat un tellonyme ca nu îl mai plac după o perioadă de la celălalt și mi-am luat block. Și acum îl întreb de ce am primit block iar? Ce are cu mine și de ce imi tot da block?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mi828 a răspuns:

E doar prost. La fel ca toți băieți de vârsta lui. Îmi pare rău dar nu ai ce altceva sa faci decât sa îl intrebi fata in fata care e problema lui. Pana la urma dacă tu nu ai făcut nimic greșit nu ar avea de ce sa îți dea Block. Pe ce subiect v-ati certat?

| Fata1234 explică (pentru Mi828):

Nu ne-am certat t deloc