| florinutzu95 a întrebat:

hey am un prieten si suntem ca orice prieteni ne certam ne batem dar daorme la mine eu la el si el imi zice ca nu sunt cel mai bun prieten credeti ca e adevarat ce spune am facut pentru el cele mai multe lucruri

Răspuns Câştigător
| KinderRM a răspuns:

Salut.

Depinde ce a vrut el să spună prin asta şi depinde şi ce ai înţeles tu. Dacă a vrut să facă o glumă, sau dacă nu. Să îţi dea o explicaţie pentru faptul că a afirmat aşa ceva. Dacă tu eşti sincer şi ai spus exact ce ai făcut, l-ai ajutat, ai fost lângă el ba chiar petreceţi timpul împreună, nu văd niciun motiv pentru care să zică aşa ceva. Sau poate îţi scapă ţie ceva şi nu ai scris aici. De regulă, băieţii se înţeleg din punctul meu de vedere, mai bine decât fetele.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Loredana_Dragulescu_1993 a răspuns:

Eu cred ca la nervi toti mai spunem lucruri fara sa le gandim si sunt sigura ca prietenul tau te considera cel mai bun prieten...adevaratele sentimente nu se spun se arata