| DependentaDeCaramele a întrebat:

Hey anul asta a venit in clasa mea un baiat super dragut...in fine uneori e asa de dragut cu mine si imi ia apararea in fata celorlalti si imi face complimete si am ajuta ma pupa dar uneori se poarta foarte urat adica ma jigneste ma face sa ma simt rau si stie ca ma deranjeaza felul in acre imi zice dar el tot o face si mai mult vb vulgat despre mine O perosana apropiata lui imi zice ca ma place dar eu nuprea o cred si acea persoan imi tot zice "peroanele care se tachineaza se plac". eu nu stiu ce sa mai fac cum sa ma comport cu el ca sa fie bine si sa nu ma mai jicneasca voi credeti ca el chiar ma place sau doar iti bate joc de mine? si el se combine cu fetele mai mari nu ca alea de varsta lui.va rog sa-mi dati si mie niste sfaturi pentru chiar am nevoie voi ce ati afce dc un baiat s-ar purta asa cu voi cel mai bun sfat funda restul vot

Răspuns Câştigător
| MaDeclarFan a răspuns:

Eu cred ca doar se joaca cu tine si nu vrea ceva serios.Ar trebui sa incepi sa te porti si tu urat cu el ca sa vada cum e, si sp ca nu are dreptul sa-ti vb asa.

1 răspuns:
| Ryuuzuka a răspuns:

Dai replica la tot ce spune laughing, cel mai simplu