| AlexandruV993 a întrebat:

HEY!
As vrea parerea voastra la subiectul asta...
Deci, am o fata in clasa de care imi place (apropo sunt clasa a 8-a).
Acum dupa examen eu sigur voi merge la alt liceu dar ea va ramane la acelasi, asa ca nu stiu daca va functiona...
Mai merita sa incerc? + ca nu stiu daca si ea ma place...
Cer seriozitate maxima! Dau coroana la raspunsul care ma va ajuta! laughing)

Răspuns Câştigător
| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Buna.
Nu conteaza ca veti fi la licee diferite, chiar deloc, deci asta nu este o problema. Intra in vorba cu ea, invit-o in oras si vezi cum decurg lucrurile. Vezi daca pare interesata, iar in caz contrar sa nu devii insistent. laughing
Multa bafta!

| AlexandruV993 explică (pentru Sfatuitoarea01):

Mersi mult, ma voi gandi la asta, daca nimeni nu mai da un raspuns asa bun ca al tau, tie iti dau coroana laughing)

1 răspuns: