| Scarlette a întrebat:

Hey. As vrea sa ma ajutati sa identific o melodie... A fost difuzata zilele astea cam pe 19 (luni) pe la KissTV cred. Era o fata si un baiat care o cantau, baiatul era pe o cladire, fata pe o strada. Fata era bruneta, tunsa asemanator cu Alexandra Ungureanu in videoclipul "I need you more", doar ca pe o parte avea parul tuns scurt, parand dat peste ureche, iar pe cealalta parte lung. Videoclipul era foarte colorat, iar baiatul era imbracat in gri. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LysLitly a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=axpO86pGHAM&ob=av2e Cher Lloyd - With Ur Love ft. Mike Posner

| Scarlette explică (pentru LysLitly):

Da, asta e. Mersi.:*

3 răspunsuri:
| Scarlette explică (pentru Tops):

Nu am spus ca este melodia "I need you more". am spus ca fata care canta seamana la par cu Alexandra Ungureanu in melodia respectiva. mersi oricum.