| bianka_6461 a întrebat:

Hey! As vrea sa va intreb, pentru fetele care se uita la saracii tineri bogati, sa ma ajutati daca stiti de unde as putea downloada episoadele ca trebuie sa plec in concediu si nu as vrea sa le pierd. thanks!

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/ download'eaza de aici asta si dupa descarca de pe youtube ce episoade vrei tu.

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu trebuie sa le download-ezi, pentru ca le poti vedea pe youtube. exp http://www.youtube.com/watch?v=t2p06riBGvM. sper ca ti-am fost de folos

| bianka_6461 explică:

Msi doar ca nu voi avea calc si vreau sa le am pe mp4 player. msi oricum!