| andrutzalove a întrebat:

Hey:* As vrea si eu nume de facebook pentru Andreealove struck Fundita:*

12 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Sunt proastă. yeeeey.
Andreea ce-are? Nu le place băieţaşilor numele tău?

| andrutzalove explică (pentru NoShit):

1.daca te consideri prost/a taci siinghite si nu mai lasa comm.uri altora si 2. e treaba mea ce postez nu trebuie sa te bagi

| NoShit a răspuns (pentru andrutzalove):

Dacă era o întrebare care merita efort, aveai răspunsuri serioase.

| andrutzalove explică (pentru NoShit):

Daca nu iti place intrebarea mea o eviti si nu raspunzi dar nu te intereseaza pe tine ce intrebare postez eu. buna rea e a mea si punct

| GRazvan12 a răspuns:

Andreeiutza Pisicuta big grin

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru GRazvan12):

rolling on the floor Te-ai gândit înainte să scrii cuvintele astea două?

| andrutzalove explică (pentru Zeflemitoarea):

Nu cred ca e problema ta si daca nu.ti convine nu raspunzi intrebarile mele sunt pentru cei care doresc cu adevarat sa raspunda nu pentru cei neinteresati..vedeti.va de intrebarile voastre si care nu va plac la alte persoane ocoliti.le...nu e problema voastra ce intrebari posteaza unul sau altul. bune sau rele astea sunt ..si nu trebuiesc criticate de voi

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru andrutzalove):

Nu cu tine vorbeam. Şi dacă tot ai vrut să-mi răspunzi, trebuia...de fapt, era chiar necesar, să ştii să scrii.

| andrutzalove explică (pentru Zeflemitoarea):

Din moment ce ai comentat la intrebarea mea era normal sa iti comentez raspunsul nu crezi?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru andrutzalove):

Ţi-am mai zis. Trebuie să ştii să scrii.

| andrutzalove explică (pentru Zeflemitoarea):

Ti.am mai spus..nu mai comenta acolo unde ti se pare ridicol pentru ca nu toti au acceasi parere ca tine si eu una as fi preferat mai bine sa taci din gura

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru andrutzalove):

Şi dacă nu toţi au aceeaşi părere ca mine, ar trebui să nu mai mi-o exprim? Epic!