| Lukasssz a întrebat:

Hey baieti, ce femei preferati, de acțiune sau de casa?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as sugera o femeie desteapta, care-i versatila, putand fii activa si totodata de casa, impletind una cu cealalta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai copil mic de crescut, să îl întrebi pe el, ce preferă? O mamă de acțiune sau o mamă care are grijă de el? Dacă mama este în acțiune, cine are grijă de el? Tata, bunica, o bonă străină? Să te gândești la asta nu la preferințele bărbaților sau ale economiei moderne. O femeie, ori e femeie și își asumă rolul nu numai de a-l procrea și a-l naște, ci și de a-l crește, ori e women liberation. Liberă să ce? Dar de copii cine are grijă? Școala de la 5 ani, clasa lui zero barat?
Cu această ocazie, sper să nu îmi șteargă mesajul, vă spun la revedere la toți cei ce mă apreciază de pe aici, mă retrag n timp de pe TPU. Succes la toți. Pa și pu la toți.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Femeia trebuie sa fie doamna in societate, gospodina in casa si c..va in pat.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

De acțiune în casă laughing rolling on the floor

| TueștitotA1997A a răspuns:

Ia sa fie ia asa cum este ia chiar nu-mi pasa daca este acțiunea sau altceva ia este perfecta mereu a fost si va ramane perfecta ori ce ar Fi ori ce s-ar intampla niciodată nu mi-am pus intrebarea asta pentrucă este de ajuns prezența existentă ei so aud s-o vad este absolut totul