| Lukasssz a întrebat:

Hey barbati care sunteti insurati si aveti si amanta, cat de greu va este sa va ascundeti amanta de sotie si familie, cat de aproape ati fost sa fiti prinsi, vi s-a intamplat sa mergeti cu amanta la mare/munte si cu familia si sotia sa nu mergeti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este doar prin filmele americane, ca-n realitate romancele nu sunt atat de proaste sa nu-si dea seama cand barbatul lor pleaca de acasa si se intoarce cateva zile mai tarziu, bronzat si fara bani in cont.

| CostinAlamariu a răspuns:

Cine are amantă/amant merită bătut până nu îl mai recunosc părinții

| Lukasssz explică (pentru CostinAlamariu):

Cine sa ii bata daca ei sunt adulti? vorbesti numai aiurea

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Lukasssz):

Oricine. Imi doresc doar sa sufere

| Lukasssz explică (pentru CostinAlamariu):

Asta suna nitel trist, sigur esti un baiat/fata care a fost inselat/ā

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu, pur si simplu nu e drept sa inseli. E ceva extrem de gresit in mintea unui om daca considera ca e moral să înșeli. Daca tot nu te poti abtine macar spune-i dinainte partenerului tau ca urmeaza sa o înșeli, ca sa stie si ea in ce se bagă.