| anamelnik a întrebat:

Hey Buna..Am nevoie e sfaturi pentru a deveni anorexica
P.S. Vreau sfaturi si de la persoane care sunt deja anorexice

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai si ce e bun in a fi anorexic? Iti distrugi sanatatea si nici macar nu o sa ajungi sa arati bine. Anorexicele sunt de-a dreptul dezgustatoare. Mai bine adreseaza-te parintilor pentru ca impreuna sa mergeti la un psiholog daca gandurile astea continua sa te incerce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti platesc un consult psihiatric, numai du-te

| Kandia15 a răspuns:

Deci vrei sfaturi ca sa te imbolnavesti? Scumpa mea, anorexia este o boala. Accepta-te asa cum esti!

| ambicio a răspuns:

Nu esti sanatoasa, vrei sa mori sau ce? Anorexitatea e o boala...

| UserulAnonim a răspuns:

Eu nu-s anorexic, dar sunt asa slab ca mi se vad toate venele si conturul muschilor. Daca vrei sa SLABESTI fa sport

| Apac a răspuns:

De ce vrei sa fii anorexica? Uita-te la tine, esti frumoasa așa cum esti, nu trebuie sa mai schimbi nimic. Anorexia nu e ceva frumos, e o boala.
Totuși, ești liberă sa făci ce vrei; mult noroc!

| andreeadaiana2000 a răspuns:

Nu fato esti proasta ....anorexia e o tulburare de alimentare nu un stil de viața sănătos, Încearcă te rog sa stai departe de site-urile pro Ana si încearcă sa mănânci sănătos. Anorexia duce la mari probleme de sănătate.