| Gxx a întrebat:

Hey buna,am o intilnire cu un baiat maine si vreau sa ii atrag atentia cu o vestimentatie,dar nu stiu cu ce anume sa ma imbrac ca sa nu par o usuratica, dar nici o fata mai izolata happy

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Imbraca-te cum te simti tu cel mai bine si nu exagera cu machiajul daca nu te machiezi de obicei. Ideea e ca e ok sa faci o buna impresie, dar daca porti haine in care te simti incomod (pantofi care te rod, o fusta sau un tricou prea scurt ce trebuie aranjat din cand in cand daca se ridica sau o bluza prea decoltata pe care trebuie sa o tragi in sus ca sa nu ti se vada marginile sutienului etc) ai sa fii stresata si nu ai sa fii atenta la intalnire. Daca o sa te placa asa si o sa aveti si alte intalniri, poti risca mai tarziu sa iesi in hainute mai sexi...
Daca esti slabuta si iti sta bine, poti merge pe o pereche de pantaloni scurti decenti (nu din aia cu jumatate de fund la vedere) si tricoul tau preferat (daca iesiti ziua si e cald si stii ca poti transpira, evita manecutele ca sa nu fie prea evident ca ai transpirat). De asemenea ia-ti la tine un deodorant mic pentru poseta si o pudra pentru fata in caz ca iti luceste tenul, ca sa poti fugi la baie oricand pentru un "refresh").
Fii naturala si zambeste mult, mai ales daca ai dinti frumosi! Mult succes! big grin

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Dacă cu adevărat eşti frumoasă şi finuţă îi vei capta atenţia din primul minut.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu prea conteayă hainele in acest caz.

| bbu2eugen a răspuns:

Doar fii tu insati