| anonim_4396 a întrebat:

Hey bună, am o întrebare, fac sală de 2 ani dar un lucru mă deranjează în legătură cu brațele, eu dacă mă uit la ele nu par aşa de mari dar dacă mă uit în oglindă sunt destul de mari. Nu stiu de ce am părerea asta.

Răspuns Câştigător
| Antihristul a răspuns:

El te-a intrebat alt ceva, nu de alimentatie si de cate ori in freaca el pe zi, omule. revin la intrebarea ta Iustin, asta sta pe psihic! in aceeasi situatie sunt eu.

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Probabil din cauza supra-efortului?

| Cosmin86 a răspuns:

Pai zi si ce program ai si ce alimentatie.

| anonim_4396 explică (pentru Antihristul):

Am înțeles mulțumesc frumos pentru răspuns

| Cosmin86 a răspuns (pentru Antihristul):

Adica amandoi habar nu aveti sa va alimentati si dati vina pe "psihic" laughing

| Antihristul a răspuns (pentru Cosmin86):

El te-a intrebat alt ceva, nu de alimentatie si de cate ori in freaca el pe zi, omule. revin la intrebarea ta Iustin, asta sta pe psihic! in aceeasi situatie sunt eu.

| Cosmin86 a răspuns:

Serios? Un copil pamapalau si firav ca in poza imi da un capac de ma refuza spitalele?

Dispari ma, copil mic. Cand o sa-mi ajungi la calcaie macar, atunci sa te compari cu mine.

p.s.: vezi ca se raceste mancarea facuta de mami! fugi repede!

| Cosmin86 a răspuns:

Cocalar prost, ai auzit de plangere penala la politie? Are si el 1-2 ani de kickbox si se crede mare si tare... dispari ma.

| Cosmin86 a răspuns:

Aha, pe net mu ie politia romana, dar cand va vedeti cu un dosar penal nu mai stiti pe unde sa pisati ochii laughing)))

Ignore.

| Antihristul a răspuns:

Te*