| Andruscamda a întrebat:

Hey buna am o problema sunt foarte mica in inaltime si as vrea sa mai cresc.Am vazut o carte inaltime.com imi puteti trimite idu vostru prin mesaj si sa vb astia care aveti cartea sa imi scrieti cateva propozitii ce trebuie sa fac (numai astia care au cartea) va ofer funda:* si vot daca doriti va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Scumpo,lasa cartile.Practica mult sport.Inscrie-te la un club de atletism.O sa-ti prinda bine!

| Andruscamda explică (pentru zSchizophrenic):

Eu vroiam un raspuns despre carte.

| BiancaS9 a răspuns:

3 cm crescui cu ea. iti trimisei mesaj cu idul meu si iti dau detalii mai multe pe mess