| drawer4ever a întrebat:

Hey. buna!, am si eu o problema pe care multi o au. Am cam multe cosuri si ma deranjeaza uneori... daca stiti, imi puteti spune niste remedii naturale, sau ceva tratamente prin care sa scap de ele?, alifii am incercat detoate si nu prea dau rezultate.

3 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

E simplu...mananca multa lamaie. Asta usca tenul iar cosurile scad si daca ai chiar multe daci si cu lamaie pe fata.O sa-si mearga chiar eu le folosesc si mai poti sa-ti cumperi alcol boricat.E un alcol special pentru cosuri.

| drawer4ever explică (pentru Bris):

Mersi mult...o sa incerc:

| EuStiuDeja a răspuns:

Paii...o sa-ti dau cateva...la mine au mers.
prima:
1 albus ou
2 linguri de malai, le aplici pe fata, le lasi 15 min, dupa te speli, asta cam de doua ori p saptamana.
a doua:
1 ling. tarate grau
1 ling de miere
1 ling lapte
1 galbenus de ou + 1 ling apa fierbinte
...se lasa 20 de minute.
dar poti incerca si chesti mai simple precum miere in fiecare zi cand intri la dus, nu are cum sa nu-ti faca bine happy