| Diuutsuu a întrebat:

Hey. Buna! Care stiti site`uri pentru imvu...mai precis pentru badges`uri; d. Fundoaieeee; x

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Http://gaf210.imvustylez.net/blingsystem/badges.php suntmulte pagini funda?

8 răspunsuri:
| Lariiiiiisss a răspuns (pentru qMisaki):

Ala nici nu este link de Badges. Este pentru account

| iiPucca a răspuns:

Http://mb.imvucodes.net/ de aici iei qte vrei clik pe care o vrei de la orice catecorie de acolo si ti se deschide o casuta acolo scrie,, add this badge to your'' cart si tot la fel dupa ce ai luat badgeurile pe care le vroiai sus ai,, show cart!'' dai acolo si dupa,, checkout'' si ti se va incarca ceva. Dupa ke se inkarka dai ok si te da la o pagina de acolo creq te descurci daca mai ai neclaritati numele meu de imvu este XxXFitzeXxX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn esti si de unde imi stii adresa de mess?straight facestraight facestraight face

| nellyshellycornelia123456789123456789qwerty a răspuns:

Http://mb.imvucodes.net/
Incearca site-ul acesta. Eu am facut cu el 800 de badges-uri.
Daca mai ai nelamuriri, numele meu pe IMVU este: iixCrazyyx3

| Luta_Iulia_1990 a răspuns:

Pe imvu.Te ajut ..Incearca:Wat, Psicodelic, Karu e mistoo are badgesuri kawai si 0BEY.:** Sper sa-ti fie de folos.