| Neah a întrebat:

Hey, Buna, ce farse as putea face intr-o tabara? Am cautat pe google si nu am gasit nimic, sper ca m-ati putea ajuta voi. Funda

Răspuns Câştigător
| Sixx a răspuns:

Mai,mai uite...in loc sa ma intrebi direct pe mine rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Alexandrina95 a răspuns:

Citeste carti big grin

| aly1192 a răspuns:

Pai poti sa vorbesti cu mai multe persoane si sa le ceri ajutorul sa se prefaca ca patesc ceva sau sa se prefaca ca au auzit\vazut ceva sau sa faca niste sunete ciudate ( trebuie sa ceri ajutorul celor care joaca mai bine) si sa faci o farsa cu un monstru sau nu stiu cu ceva infricosator (inainte spune o poveste sau inventeaza una despre un monstru casa ii speri pe cei care vrei sa le faci farsa)