| DanielaElleena a întrebat:

Hey buna mi-am bagat minute si mesaje Orange si vreau sa imi activez optiunea cu internet gratuit 7 zile dar acolo spune ca navigarea suplimentara va fi taxata cu 0.9 euro cum adica navigarea suplimentara?

Răspuns Câştigător
| julika83 a răspuns:

Navigarea suplimentara inseamna ca ai un anumit numar de MB care este inclus in optiunea de internet gratuit timp de 7 zile. cand ai depasit acel numar, intri in navigarea suplimentara care este taxabila.

1 răspuns:
| mihai20123 a răspuns:

Fi atenta deci si eu am avut acea optiune iti zice ca e timp de 7 zile dar iti spun eu ca o sa iti mearga mai mult si nu iti taxeaza nimic