| Visoiu_Byenqutza_1997 a întrebat:

Hey, buna! Mi-am cumparat un microfon profesional si cand am vrut sa il incarc nu a mers adica nu functioneaza, dar la magazin cand mi l-a incercat a mers se auzea foarte bine, stiti cumva daca trebuie sa instalez vreun program, sau ce pot face sa mearga, eu l-am bagat in mufele de la unitate dar nu reactioneaza! Astept raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ionut_3291 a răspuns:

Pai trebuie sai bagi driverele mai execat cat am dat pe mmicrofon fara suparare:S:S:S:S:sadhappyhappyhappy

2 răspunsuri:
| Visoiu_Byenqutza_1997 explică:

Pai nu stiu mai exact ca mi l-a luat mami, dar oricum nu foarte mult, dar daca imi poti zice si mie ce drivere ...sau ce sa fac? ...pls dau fundita!love struck

| Visoiu_Byenqutza_1997 explică:

Pai nu stiu exact cat a dat pe el ca mi l-a luat mami dar sti ce drivere sa instalez? zi-mi pls! dau funda!