| Cherrysour2 a întrebat:

Hey bună TPU, am și eu o intrebare voi la ce casă Hogwarts ați vrea să fiți repartizați.
Din ce casă Hogwarts faceți parte. Eu fac parte din casa Viperini ( Slytherin )

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ufff... greu este sa traiesti in povesti si sa nu mai fii capabil sa distingi realitatea de fantezie!
Du-te de te culca, fiindca maine vei vedea ca esti acasa.

| Cherrysour2 explică (pentru Violleta2022):

Off poate nu ai ințeles întrebarea, știu sa fac diferența dintre realitate și fantezie. Am pus întrebarea pentru fani Harry Poter

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cherrysour2):

Eu am inteles intrebarea, am citit Harry Poter si am vazut chiar si filmul, dar tot nu vad sensul interbarii tale aici, cand ar trebui sa o pui pe FB-ul sau Instagramul tau, unde te joci cu prietenii tai.

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Slytherin

| IiWq a răspuns:

Ravenclaw?