| MyChemicalRomance a întrebat:

Hey...care dintre voi a citit Liviu Rebreanu-Padurea Spanzuratiilor sau Jules Verne-Insula cu Elice care v-a placut mai mult? despre ce e vb in cartile astea? Pe care sa o citesc? P. S: nu ma citit inca nici o carte in viata mea happy(numa povesti de adormit copii) happyFUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Zuzy a răspuns:

Buna. Am citit niste carti de Jules Verne. Aavea talent dar era numai despre aventura lucruri din astea. exemplu ti.l pot da chgiar cartea ta eu am citit Insula Comorii( cu pirati din astea) nu mi.a placut acum u ar trebui sa citesti Insula cu elice. deci Este vb tot despre o insula. Mrg.
Ti.as recomanda padurea spanzuratilor nu am citit.o dar cred ca e mai interesanta. Daca nu te pot conviunge te poti uita p niste rezumate pe net si care consideri ca ti.a palcut mai mult apuca.te sa o citesti.
BAFTA!