| roxutza2010 a întrebat:

Hey...care stie cateva carti aparute mai nou si interesante? Am citit pana acum Damnare, Ingerul noptii, Tara Duncan, Jurnalele Vampirilor, Amurg si altele dar nu stiu ce sa mai iau. Puteti scrie despre ce este vorba?

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Banuiesc ca sunt mai multe, de exemplu poti sa incerci Jocurile Foamei, este foarte populara, abia astept sa mi-o iau si eu.
Ce iti recomand este Divergent. Este o carte noua, super interesanta, nu m-am despartit de ea pana nu am terminat-o. Este pentru adolescenti, cu o fata care va face o alegere ce ii va schimba radical viata.
Eu acum astept sa apara volumul 2 si filmul, nu mai am rabdare rolling on the floor
Spor la citit :*.

| IItequillaII a răspuns:

Seria Casa Noptii,True Blood(nu e prea interesant),Nopti de sucub,Eve,Divergent, Pretul Sangelui, Altfel de Ingeri, Nu plange sub clar de luna(este o super carte), Seria Academia Vampirilor(in curand o sa apara si filmul).Si cam atat.