| Anonima130699 a întrebat:

Hey caut bff băiat care sa nu depășească 14 ani. Aștept mesaj in privat

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine, nu cauta, lasa-l asteptat. Degeaba cauti ca poti fi inselat. Ai grija in cine iti pui increderea

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Cred că, cauți bif, nu Bff.
Bff este folosit pentru persoanele care de cunosc foarte bine, care ar întâlnesc mereu, chestii din astea. Iar bif că te cunoști cu o persoană doar pe net. Oricum, ai grija cu cine vorbești pe net. Bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca stim cu totii ca asa se fac prietenii. Anunt pe olx nu ai pus?

| Necunoscutu92 a răspuns:

Pot sa fiu eu prietenul tau am 13 ani ai Facebook sa vorbim mai multe acolo daca ai dam-il si vorbim mai multe acolo