| deedeetzi a întrebat:

Hey.
Ce cadou as putea sa ii fac unui baiat de 14 ani?[la scoala facem "Mos Craciun secret" si mie mi-a cazut un coleg]...nu suntem iubiti, nici nimic, doar colegi.Nu am nici o idee.
De asemenea, nu as vrea sa dau o caruta de bani...
Help please.
Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Incearca sa afli ce gusturi are. Dai o felicitare, cumparai un tricou, niste carti, dulciuri tongue [Daca nu vrei sa adi mult]happy

Bafta!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Pai...eu i-as lua ceva care sa aiba legatura cu craciunul cred...sau un tricou personalizat asa frumos; x

| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Daca as fi in locul tau i-as face ceva personalizat:un tricou, o cana, o pernitza ceva de genu sau pur si simplu o scrisoare frumoasa de craciun plus cateva dulciuri:X sau un cd cu jocuri.baietii adora astawinking