| RoRoxana a întrebat:

Hey ce carti imi recomandati sa citesc?[Sunt in clasa a8a] Dar vreau ceva gen:SF sau Horror...Care sunt cartile voastre preferate?
Fundaa'love struck

Răspuns Câştigător
| missalwaysinlove12 a răspuns:

Pai toate cartile din academia vampirilor de Richelle Mead
jurnalele vampirilor de L.J.Smith
toate cartile din seria casa noptii de P. C. Cast si Kristen Cast
toate cartile de Stephan King
toate cartile vampiri din morganville de Rachel Caine
toate cartile din seria fortele raului absolut de Kelley Armstrong
si tot de Kelley Armstrong, luna plina 1, 2
Evermore de nu mai tin minte de cine
jocurile foamei 1, 2, 3 de Suzane Collins
si cred ca asta e cam tot big grin in mare parte sunt genuri romance, sf si horror deci sper ca o sa-ti placa si multe din acestea sunt carti foarte bunehappy

9 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Deci itri recomand cartile de stephen king, pun pariu ca o sa le citesti, eu pe prima nu am mai lasat-o din mana pana nu am citit-o... EX:CIMITIRUL ANIMALELOR, MOBILUL, CHRISTINE, KELLY o sa iti placa la nebunie

pupici

| daiana a răspuns:

Eu citesc romanul casa noptii de pc cast si kristen cast :X
imi place foarte mult, mi-l imprumuta o prietena.
pana acum am citit 3 cart.
e despre vampiri si e sf.
e mai super ca twilight smug

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Harry poter!
toate volumele!

| Myuu a răspuns:

Twilight e si un pic SF

| dudu13 a răspuns:

CArti preferate "Cartea fara nume" si "Ochiul Lunii". ti-as recomanda "Casa Bantuita" toate volumele si "Jurnalele Vampirilor" toate volumelehappy bestiale carti:X

| GyeBaek a răspuns:

Sf iti recomand ca mie carile horor ma fac sa nu dorm noaptea.

| Annelieseee a răspuns:

Legendele Olimpului, Twilight

| AddictedToMDMA a răspuns:

Mein Kampf ( cartea preferata ). Daca citesti Mein Kampf si ai inteles-o nu-ti mai trebuie' alta carte. ( strict parerea mea )

| Ruxy_3928 a răspuns:

Iote`o si pe asta laughing tu mandro laughing deci : Casa Misterelor de nu mai stiu cine smug askulto pe ruzy tha laughing clar? si fundita rolling on the floor) [ love struck]