| Mariiaaaa a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre hotel parc din moneasa? Merg cu parintii mei in concediu si vreau sa stiu cum este acel hotel in realitate ca pe net arata foarte bine! Multumesc avansat! :*

1 răspuns:
| ThePoet a răspuns:

Pai e probabil cel mai ok hotel din statiune, desi cred ca mai este unul mai bun, dar ma refer la raportul calitate-pret. Am stat de multe ori cand am mers acolo(sunt din Arad) si pot sa zic ca ii foarte foarte fain si e chiar aproape de tot ce conteaza pe acolo prin statiune. Calitatea ii aia pe care o vezi in poze, ca hotelul deja are vechime.