| AnotherSmile a întrebat:

Hey cei care sunt la liceele economice{turism si alimentatie}:as vrea sa merg la alimentatie si nu prea stiu ce materii specifice se fac... spuneti. mi va roog ce materii se facpuppy dog eyes si daca puteti sa-mi spuneti vreun liceu economic destul de bun de prin bucurestihappy... funda

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

-Colegiul Economic A.D. Xenopol
-Colegiul Economic „ Virgil Madgearu"
mergi pe turism si alimentatie, o sa ai multe de castigat si invatat cand faci practica..este foarte frumoswinking