| TrupFaraSuflet a întrebat:

Hey,cine stie aproximativ cate ore dureaza sa ajung cu trenul din arad in Bucuresti? confused
Am cautat pe internet, dar nu prea ma descurc

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

12 h! depinde cu ce meri! da media ii de 12 h! daca pleci, ia-ma si pe minebig grin si eu's din aradtongue

| TrupFaraSuflet explică (pentru DNSK):

Poatelaughing eu cred ca merg ca vine o prietena din america:X

| DNSK a răspuns (pentru TrupFaraSuflet):

Miercuri? sau? f simplu zi sa ia un alt avion buc-tm si te-ai scos

| TrupFaraSuflet explică (pentru DNSK):

Pai da, ar fi o idee...o sa ii spun

| DNSK a răspuns (pentru TrupFaraSuflet):

Vb f serios! ii inutil sa meri u 12 h pana acolo cand poate ea sa vina inca 45 de min! pentru asta zi k vreau o ciocolata