| anonima455 a întrebat:

Hey! Credeti ca ajuta sa asculti muzica sa inveti sau din contra?

Răspuns Câştigător
| Endoryus a răspuns:

Depinde de tine. Eu am fost invatat de mic de bunicul sa fac temele cu radioul langa. Uram foarte mult asta la inceput dar in timp am observat ca ma concentram mai usor cand stateam cu chirie si erau tot felul de zgomote in jurul meu cand invatam.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ajuta aia clasica pusa in surdina, cauta eventual music for study/music for brain power si o sa-ti dea Youtube niste recomandari.

| Andreeush a răspuns:

Adică să înveți pe muzică?
Nu te ajută, ai nevoie de liniște pentru a te concentra atunci când înveți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot invata pe muzica.Nu ma pot concentra.Am nevoie de liniște.

Răspuns utilizator avertizat