| coopilluu a întrebat:

HeY! Credeti ca fetelor le place atunci cand baietiilor li se vad chilotii?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ma gandesc ca vrei sa spui ca li-se vede partea de sus a chilotilor! Daca scrie si un nume de firma renumita de lenjerie... e cool!

9 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mie imi e destul de indiferentlaughingDaca se vede bine, daca nu tot bine.
Dar sa zicem ca imi si place intr-un felhee hee

| Aηηy a răspuns:

Pai depinde de baiat, mie una imi placehee hee

| Eu4EverX a răspuns:

Sincer mie imi place:X

| nodeerskulls a răspuns:

Daca e intentionat, mie mi se pare mai mult ridicol - exceptie fiind atunci cand, ipotetic, le dai jos bluza si se vad un pic de deasupra (doar dunga) turului pantalonilor pantaloni - atunci e sexos. Daca i se vad cand se apleaca...nah ma uit si eu si chicotesc un pic laughing

| Blue_2059 a răspuns:

Nu vad ceva deranjantthinking
Adica:nu stiu daca fetele sunt inebunite sa se uite dupa chilotii baietilor, sincer.
Daca vezi un chilot, l'ai vazut si gatalaughing
Bye.

| NoName0011 a răspuns:

Doar dunga de la boxeri.

| Ingerashஐ♀。◕‿◕。 a răspuns:

Mie una...NU...poate altora dap dar eu nubig grin

| PennyLane a răspuns:

Pai... Chilotii, adica chilotii? Vreau sa zic, daca se vede materialul mai mult de 2 degete de dunga de la boxeri, ma deranjeaza. Nu-mi place sa vad ceva ce nu ar trebui sa vad. It's just gross!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un coleg nou care nu s-a integrat pentru ca i se vad chilotii. Mie cred ca mi se mai vad cand nu sunt atent insa nimeni nu a zis nimic.