| Cevrei a întrebat:

Hey, cum pot face sa nu mai vorbesc urat? In general eu nu vorbesc urat, sunt cuminte si respect oamenii, doar ca când ma enervez ma iau înjurăturile si înjur continuu. Ma enervez foarte repede! Si când cineva te jignește nu poți sa abții si il iei la înjurături.

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Că când te enervezi! Nu te mai că ca!

| Freya1 a răspuns:

Pai cred ca orce om mai are asemenea scapari.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cand te enervezi pleci din acel loc si nu vei mai injura acolo cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reacționezi așa numai în fața celor mai slabi ca tine?
Sau și în fața celor mai puternici ca tine?

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

E perfect normal, dar ai grija in fata cui te exprimi liber, sau la adresa cui, ca din pacate mai exista persoane care nu gandesc open-minded deloc si nu inghit injuraturile

| Alexandra628162 a răspuns:

Poti sa iti pui un elastic la mana si cand iti vine sa zici ceva urat sa tragi de el... Sper ca te ajuta...