| alexia999 a întrebat:

Heyhappy cum pot sa-mi recuperez pagina de la facebok? adica eu am avut o pagina si cealalta admina ma sterssad mai pot sa mi-o recuperez daca da cum?sad

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

straight facestraight facestraight face pff, in cazul asta nu prea stiu ce sa zic thinking mai bine fa`ti alta pagina si ai grija alta data...:*

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca pagina este facuta de cealalta admina iar tu erai doar o pers care ajuta pagina, si acum nu mai esti, exista decat o posibilitate sa recuperezi ...sa ii spui fetei resp. sa te faca din nou admina sau cum erai inainte, pentru ca si tu ai lucrat la pagina resp, scuze daca raspunsul este prea incurcat si nu m`am exprimat atat de corect.dar sper ca ai inteles ceva si ca te-am ajutat...pup

| alexia999 explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Pagina eu am facut-o si am stranss fani multisad si cand am pus-o pe ea ma si stersssad si nu vrea sa mai mi-a deasad

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru alexia999):

straight facestraight facestraight face pff, in cazul asta nu prea stiu ce sa zic thinking mai bine fa`ti alta pagina si ai grija alta data...:*