| bianca_4393 a întrebat:

Hey cum schimb si eu poza de profil pe facebook?

4 răspunsuri:
| ionutiulian1997 a răspuns:

Da click pe poza ta de profil si apoi alegeti una din pozele de pe fb sau din pc

| Jenica360 a răspuns:

Te duci la fotografiile tale la poza pe care o vrei ca profil, o deschizi si o sa vezi ca in partea de jos a pozei cand te duci cu sageata o sa-ti apara optiuni, dai acolo si apoi "Make profile picture"

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! du-te pe poza ta de profil si vezi ca in susul pozei cand te duci cu mouse iti apare un chenar negru cu Schimbati fotografia.dai click si se deschide o fereasta cu poza ta si in dreapta alege.dai click pe alege, se deschide iar o fereasta cu tot ce ai tu in comp..si te duci unde ai tu pozele tale.
mult succes!

Răspuns utilizator avertizat