| Kira_7641 a întrebat:

Hey big grin am si eu o intrebare. Cum pot sa pun o poza cu mine, pe hi5, la profil, la "interese"? va rooog happy am mare nevoie de ajutor urgent!

3 răspunsuri:
| Fexy a răspuns:

Iti faci cont pe photobucket, http://photobucket.com/, iti pui poza care vrei sa o ai acolo la interese, o poti modifica tu cum vrei, dimensiunea acolo trebuie sa piscali putin si dai save, dupa aia copiez HTML for websites & blogs care ar fi ceva de genu :... sper ca t-eam ajutat :* bafta

| poiuiyhvb a răspuns:

I ei liku de la poza si il pui pe prof
da mi mesaj daca n ai reusit si te ajut b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai poza in albumele de la hi5 iei linkul si il pui la "Despre mine".
happy