| dianarockstar42_8784 a întrebat:

Hey big hug
Am si eu o problema...(mai putin spus problema).
Cunosc un tip de o luna jumatate.
Am id-ul lui.
vorbim des. pe mess.si la scoala.
El stie ca il plac.
El o place pe prietena mea cea mai buna.Care-i si colega mea.
Dar prietena mea, i. a spus verde in fata ca nu-l place.Si ca vrea doar o amicitie cu el doar atata, deoarece e mic.:d
Nu stiu cum i-as putea atrage atentia asupra mea(in sens pozitiv).
El e in aceiasi scoala cu mine.
Avem clase alaturate.
In fiecare pauza ne vedem ne salutam.
Cum i-as putea atrage atentia asupra mea?
Mersi raman datoare (cu fundita)
Bye.
va pup :*

Răspuns Câştigător
| TheOriginalUser a răspuns:

Baga-te in discutie cu el (orice nu conteaza doar vorbeste cu el zici si tu ce iti vine in cap)vorbeste-i prin limbajul corpului.happy

Si inca ceva fi tu insutiwinking

2 răspunsuri:
| chrystyna a răspuns:

Poti incerca sa vorbesti cu el.La scoala sunt atatea subiecte de abordat...Il poti intreba ce ora are, cum se descurca la nu stiu ce materie, cum i se pare profa "X", etc. Daca il atragi intr-o discutie, de acolo o sa va vina mai usor sa va cunoasteti.Multa bafta!

| xdgirl18 a răspuns:

Exact problema asta o am si eu XD