| Saya555 a întrebat:

Heybig grin ce prgrame stiti unde pot deschide muzica gen. winap. dar mai bunehappy...

6 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

Nu exista mai bune ca winamp totusi o tentativa de a-l intrece au facut cei de la Aimp Software cu Aimp 2 e usor de folosit si practic, ti-l recomand cu caldura, aici ai linkul de download http://www.softpedia.com/progDownload/AIMP-Classic-Download-70491.html, si ceva care este peste winamp au scos cei de la Apple itunesu`este ceva mai complicat dar odata ce ii prinzi smecheria e foarte util - aici ai linkul de download http://www.apple.com/itunes/download/ :D Sper ca ti-am fost de ajutor, totusi daca mai ai nevoie de sustinere pentru software si nelamuriri ma poti contacta prin mesaj! Numai Bine! Si succes!

| Catenstein a răspuns:

Windous media playerhappy

| katalyn940 a răspuns:

Pai...VLC.(mai mult pentru video dar poti da muzica la 200% volum.
Jet Audio... poti sa convertesti melodia din mp3 in altceva...ogg wma etc.
si cam atat folosesc eu.mai e si BSplayer da e cam praf pentru muzica...xD e mai mult pentru filme...
Deci din toate astea iti recomdand Jet audio

| Vasy46 a răspuns:

Sincer iti spun, winamp sau "winap" cum i-ai spus tu, este cel mai bun player de muzicawinking

| MissLonely a răspuns:

Windows media player sper ca te.am ajutathappy