| Tiffany89 a întrebat:

Heybig grin Stiti ceva urari/mesaje scurte si dragute de craciun?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoRoxana a răspuns:

Buna!:*
Uite cateva urari/mesaje de Craciun:

Sfanta seara de Craciun Sa ne-adune bun cu bun, Sfanta seara de Craciun. Ca-i mai Sfanta decat toate, La multi ani cu sanatate!
Viata asta ne inraieste si uneori actionam ca niste nebuni dar sa nu uitam ca este Craciunul si sa fim un pic mai buni
# Sarbatorile cand vin, sa va fie cosul plin, sa aveti pe saturate, casa plina, sanatate! Punga sa geama de bani, mult noroc si La Multi Ani!
# La aceasta cumpana dintre ani, lasa sa treaca prin fereastra sufletului tau, magia sarbatorilor, lasa-te cuprinsa de fericire si bucurie si ramai asa pentru tot restul vietii. Fii raza mea de soare si lumineaza-mi aceasta trecere, vino cu mine in lumea dragostei fara sfarsit.
# Sarbatori Fericite si un Craciun plin de zapada fina sa ai un an mai bun si la anul’ sa-ti iei masina
# Sarbatori fericite cu bucurii si impliniri alaturi de cei dragi! Sa va gaseasca Mosul cu masa bogata si sufletul curat!
# Cu mic cu mare, mergem la sarbatoare, cu ganduri bune si dorinta de mai bine, pentru noi si pentru toti. Craciun fericit!
# Craciun Fericit si multa sanantate, sa ai un an mai bun, sa-ti mearga bine in toate
# Bucuria Craciunului sa tina pana in zori si un cor de craciunite sa-ti cante de Sarbatori
# Bradul e impodobit, Mosul inca n-a sosit, Incepeti sa colindati, Si pe el sa-l asteptati. Va veni la fiecare, Cu cadouri si-o urare: Un Craciun plin de iubire, Sanatate, fericire, Mult noroc si impliniri Si ani plini de bucurii
# Sa gasiti pe fiecare ramura a bradului implinirea viselor si cheia succeselor viitoare, iar MOS CRACIUN sa aduca doar pentru voi un sac plin. La multi ani!

1. L-am visat pe Mos azi noapte, venea tare de departe cu un sac mare in spate sa aduca sanatate, deci asteapta-l ca el vine, dar acum este la mine!
2. Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, iar bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, iaca si Craciunul vine. Craciun Fericit.
3. Mos Craciun bate la usa scoate mana din manusa si va da din palma lui darurile cerului.Langa brad si langa foc sa va umple de noroc.Craciun fericit
4. Catelus cu parul cret, s-aveti Geep-ul in cotet si o vila cu piscina, pe Madona ca vecina, o lopata pentru bani, La Anu’ si La Multi Ani! SARBATORI FERICITE!
5. Un an nou mai fericit, Cu de toate garnisit, Sanatate si iubire Si cu multa fericire!

| asdfqw a răspuns:

Http://felicitari.ele.ro/Urari_--cm105_m1027.html aici sunt foarte multe
sper sa iti palca ceva
Pa Pa :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adri_alles97 id meu

| mahoney a răspuns:

Un batranel cu chip drag
A aparut la tine in prag,
Sa nu-l gonesti, e Mos Craciun
Si iti aduce un an mai bun!
Sfanta seara de Craciun,
Langa brad si langa foc
Sa va umple de noroc!

Mos Craciun vine tiptil, niciodata nu-l simtim
Dar de fiecare data lasa-n fiecare poarta
Fericire si iubire, sanatate pe vecie.
Craciun fericit!

Mai multe gasesti aici http://www.portalroman.com/mesaje/Craciun.html