| Bubu_9728 a întrebat:

Hey! Daca o prietena careia i-ai promis ca o sa stati in aceeasi banca la anul iti pierde increderea printr-un gest foarte urat la adresa colegei de banca actuale, ai mai sta cu ea?

Răspuns Câştigător
| Ioana_6700 a răspuns:

Pana la anul mai e multlaughingAsteapta sa vezi cum se mai comporta. Daca se va comporta la fel nu cred ca e mai bine sa stai cu ea.
Asteapta si o sa vezi cum decurg lucrurile.Nu lua o decizie brusca pe care o sa o regretibig grin

5 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

Pai depinde ce crezi tu despre ea, ce crezi despre colega de banca actuala, cum te intelegi cu colega de banca actuala, etchappy. Si depinde daac vrei sa o dezamagesti pe prietena careia iai promis ca te muti cu ea. Gandeste-te inainte sa iei o decizie proasta. Hotaraste-te daca se merita, si incearca sa afli de ce a facut gestul respectiv. Oricum, pana la anul mai elaughing. Succes:*

| mgtow a răspuns:

Daca prietena ii face acel gest urat catre o alta colega si imi cade bine respectiva normal ca nu as mai sta cu ea in banca.

Răspuns utilizator avertizat
| Sἶrenἶa a răspuns:

Da...as mai sta cu ia... fara probleme oh go on
thinking happy

love struck

| andrey910 a răspuns:

Nu as mai sta, nu cred ca are un comportament bun. Daca vei sta cu ea in banca la anul ve-ti sta putin timp, dupa care nu va ve-ti mai intelege si iti vei dori sa nu te fi mutat de langa colega actuala.