| ѕєñσяιтα a întrebat:

Hey. happy
Daca vreau sa blochez, pe cineva pe Facebook, acea persoana o sa vada ca eu am blocat`o? happy
Sau, nu neaparat sa o blochez, sa nu imi vada activitatea, pozele, etcwinking

1 răspuns:
| DeliaDaniela a răspuns:

Nu va vedea daca o blochezi, dar poti sa o stergi din lista de prieteni si sa iti setezi contul ca fiind privat! asa nu trebuie sa o mai blochezi si nu iti va vedea activitatea decat daca tu o vei accepta din nou ca prieten pe facebookwinking