| FataRusoaică a întrebat:

Hey!
De câteva luni am un sentiment puțin diferit! Nu pot să compar cu sentimentul când ești îndrăgostit, pur și simplu e diferit!
Am încercat să uit, să nu mă gândesc la el... în capul meu era un haos total!

Să scriu cu e toată faza cu băiatul/bărbatul! Dacă nu vrei nu citești, nu e așa de important!

E un actor de teatru!
Prima dată când am mers la spectacol eu nici nu știam despre ce e vorba!
Am cumpărat bilet etc etc. Am avut loc în față, ultima scaun, am stat lângă un bărbat mai bătrân!
Actorul cam de 7 ori s-a uitat spre mine!
De-aia scriu că am stat lângă un bărbat, că așa știu sigur că nu s-a uitat la el xD (actorul nu e gay).

Ok, atunci nu înțelegem din prima, care e faza!
De-atunci am fost de 4 ori la spectacol și tot acolo am stat! Exact ca și înainte!
Atunci am început să "văd" care e faza!
Mintea mea la primul semn nu prea înțelege toate chestiile( adică când uita spre mine).

Când fanii au făcut poză cu el, m-am gândit să mă duc și eu, să cer un autograf!
Era exact la fel! Când eram față-n față, tot așa s-a uitat la mine, atunci a zâmbit!

Ok, până aici e de necrezut, da scriu o fază care s-a întâmplat alaltăieri!

Eram tot la spectacolul lui (adică nu numai al lui!)! Când era gata, am mers afară!
Am vrut să prind o țigară, am avut la mine o brichetă nouă, când am cumpărat funcționa perfect!
Când eram afară, nu știu ce dracu a avut bricheta, nu puteam să aprind țigara!

Atunci nici mie nu-mi vine să cred, a ieșit actorul, a văzut că nu merge bricheta...a dat bricheta lui( de-atunci e la mine bricheta xD).
M-a salutat, am vorbit câteva cuvinte. Atunci și el a prins o țigară!
În timp ce fumam, am vorbit despre chestii... am râs, era foarte simpatic!
A zis că de-aia s-a uitat la mine, că până acum nu prea m-a văzut încă...
După ce am terminat a urcat în mașină și a plecat.

Să scriu că nu e un actor foarte cunoscut: are talent, are tot ce trebuie!
Înainte am crezut că "iubesc" pe el de-aia că e faimos, dar nu e așa, nu mă interesează că e faimos sau nu!

Eu am 20 de ani, el e mai mare( peste 29 cred).

Peste câteva zile iarăși vine, nu știu sigur ce să fac sau să fac ceva sau nu!
Voi ce credeți? Am dat follow pe insta și el mi-a dat și like...

Chiar nu știu, să mai vorbesc cu el? Sau să las în pace? Dar el a început nu eu... off nu știu crying(
Sau poate că e un sentiment care o să treacă repede? Nu am avut un iubit cam de un an și simt lipsa să iubesc pe cinevasad!

Bine, recunosc că sunt ușoară și naivă, dar nu pot să mă schimb!
Gândul ăla în capul meu nu mă lasăsickpoate că multe fete îl abordează și eu simt un fel de gelozie sad