| ColorfulRainbow a întrebat:

Hey de ce program am nevoie sa ca pot vedea de pe edu.ro variante asemenatoare pentru evaluarea nationala, mereu cand descarc se deschide in notepad si sunt multe litere si cifre mici nu e nimic clar. sad
Vreau neaparat sa vad, cu ce? happy

1 răspuns:
| brunetzelu a răspuns:

Buna.variantele sunt arhivate,iar atunci cand le descarci e bine sa ai un arhivator, gen winrar, cat despre subiecte acestea sunt in format.pdf si ti.ar trebui un program gen Adobe readerbig grin sper ca ti.am fost de ajutorbig grin