| PeStraziGoale a întrebat:

Hey... De ceva timp imi doresc o placa de par. Care este cea mai buna din ceramica si ieftina? fundoilove struck

Răspuns Câştigător
| Gazulina a răspuns:

Uite` eu am din ceramica.de la elle` e foarte buna`tongue si nu e exagerat de scumpa` in jur de 40 de E... tongue ...Sau in cazu in caree vrei ceva mai ieftin cauti in magazinele mari. placaa din ceramica rozz spree movv nu stiu sigur de la ce firma e.sad stiu doar ca costa in jur de un milion`! :*