| Nome145 a întrebat:

Hey,deci doar eu sunt singura care nu înțelege un lucru cum ar fi de ce băieții sunt împreună cu fete mai mici de vârstă lor. Bine sunt si mari unele, dar de ce se întâmplă mereu să fie așa? Și cum reusesc astea mai mici să îi atragă și poate chiar și să țină?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Pentru că fetele de vârsta lor îi resping.
It's that easy.
Și na, mai e treaba aia cu fetele care se maturizează mai repede și atunci se potrivesc mai bine cu băieți mai mari, dar aia e discutabil dacă mă întrebi pe mine.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O au stramta, ei cauta stramtoarea. Cand simte ca treaba e groasa o schimba cu alta. Alt motiv e acela de a prostii minorele, usor de manipulat cand una de varsta lor are instalatia pusa la punct si nu e usor de manipulat cum vor ei

| Sofer a răspuns (pentru mgtow):

Mai strâmte? laughing dacă ele de la 14 ani sau mai devreme simt pentru prima data ciocanul. Nu prea găsești fete cu 0 km.

| mgtow a răspuns:

Canalul manecii ala e motivul principal. Cand simte ca treaba e groasa o schimba cu alta. Alt motiv e acela de a prostii minorele, usor de manipulat cand una de varsta lor are instalatia pusa la punct si nu e usor de manipulat cum vor ei

| Violleta2022 a răspuns:

Baietii se dezvolta mental mai tarziu decat fetele, de aceea.
Ei prefera sa ia una mai mica de varsta, fiindca este la acelasi nivel mental cu ei.

| 1997onur a răspuns:

-_-

pedo

Altă explicație nu găsesc